Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj všichni! Mé jméno je IC BONO MILLION BABY, CZ a jsem mainský mývalí kocour (angl. Maine Coon). Přišel jsem na svět 22.4.2007 v chovatelské stanici mainských mývalích koček Million Baby, CZ v Zábřehu, kde jsem žil se svou maminkou CH GOLDIE GOLDEN MOON, CZ, sestřičkou BRENDOU MILLION BABY, CZ a kastrátem MAZLÍKEM.

Maminka Goldie je moc milá, modro-stříbřitá mramorovaná (MCO as 22) mainská mývalí kočička, narodila se v chovatelské stanici Golden Moon v Ostravě 18.11.2003. Goldinka již dlouhou dobu žije v chovatelské stanici Million Baby, CZ v Zábřehu. Absolvovala spoustu výstav a byla opravdu úspěšná, kočička dosáhla titulu Champion a ve třídě šampionů dosáhla zatím na poslední výstavě ocenění V1.

Mým tatínkem je kocour TARZAN OF MIDNIGHT COLONY, CZ alias Taz který pochází z chovatelské stanici Midnight Colony, CZ, narozen 24.2.2004 z velmi úspěšných polsko-dánských, USA a rakouských linií. Taz žije v chovatelské stanici Z Matrixu, CZ v Holicích. Je černý mramorovaný (MCO n22) obrovský XXL kocour s velmi silnou a robustní stavbou těla. Má velice širokou šíji a mohutnou hlavu, silnou tlamu a pěkný profil. Přestože taťka Taz v lidech vzbuzuje opravdový respekt, je to obrovský dobrák, jehož povaha je milá a mazlivá jako u malého kotěte. Takže doufám, že po něm zdědím veškeré přednosti a velmi mohutnou postavu.

Když jsem měl asi 13 týdnů, přijeli si pro mne noví páníčkové. Byli moc hodní a v novém domově v Havířově jsem se cítil hned jak doma. Ihned jsem věděl kde mám záchod a kde misky se skvělými dobrůtkami. Hrál jsem si co to dalo, skákal jsem z křesla na postel a trénoval si svaly. Páníček je na mně moc hodný a také pyšný a říká mi, že ze mně bude obrovský a šlechetný kocour po taťkovi Tazovi a krásný po mamince Goldince.

...

Hello everybody! Let me welcome you on my web pages.

My name is IC BONO MILLION BABY*CZ and I am a Maine-coon boy. I was born 22nd April, 2007 in Zabreh at the MILLION BABY Maine-coon cattery. I have spent a beautiful childhood there with my gorgeous sister BRENDA MILLION BABY*CZ, mum GOLDIE GOLDEN MOON*CZ and friend Mazlik {Darling}.

My mum, Goldie, is very nice, blue-silver {as 22} charming lady. She was born at GOLDEN MOON Maine-coon cattery 18th November 2003. She successfully participated on numerous exhibitions and she was given a title Champion. At her last exhibition she obtained Ex1 in a Champion’s Category.
My father is TARZAN OF MIDNIGHT COLONY*CZ. He was born 24th February, 2004 and he comes from the best Polish, Danish, American and Austrian blood lines. He is an XXL daddy in n22 color. His body is very strong and robust, in excellent size and beautiful length. He has a unique wild look. Although he commands respect he has majestic, amusing and cuddly personality.

When I was about thirteen weeks old my new family came to our house and they asked me to go with them to the city called “Havirov”. I have never heard about such a place but it seemed to be a good idea, so I hopped immediately to the crate, said last goodbye to mum and sis and we travelled to my new home.
There are so many things to explore and enjoy that I just simply love it here. I have excellent menu everyday served in porcelain – what to wish more? And I have also some friends -“wild domestic cats”. You wouldn’t believe how funny and exciting stories they can offer!